Organizacja

Dyrektor Ewa Lewandowska

tel.  58 551 12 86

tel. +48 609 680 756

ewa.lewandowska@mbp.sopot.pl

 Zastępca Dyrektora Marcin Wiktor

tel. 58 551 12 86
tel. +48 661 470 840

marcin.wiktor@mbp.sopot.pl


Promocja Paulina Grzywińska

tel. 58 551 12 87

tel. +48 661 267 645

promocja@mbp.sopot.pl


Sekretariat

tel. 58 551 12 87, 58 551 12 86

sekretariat@mbp.sopot.pl

mbp@mbp.sopot.pl


Księgowość

tel. 58 551 12 87 w. 26

place@mbp.sopot

 

 


Dział Gromadzenia i Opracowania

tel. 58 550 08 92, 58 551 12 87 w. 25

zbiory@mbp.sopot.pl


Pracownia Archiwalna

tel. 58 551 12 86 w. 24

tomasz.kot@mbp.sopot.pl


Filie

Wypożyczalnia „Miniteka”, ul. Obrońców Westerplatte 16, tel. 58 551 12 87 w. 23

wypożyczalnia@mbp.sopot.pl

 

Galeria Kultury Multimedialnej „Sopoteka”, ul. Kościuszki 14, tel. 58 551 27 06

sopoteka@mbp.sopot.pl

 

Filia nr  2, ul. Kraszewskiego 26, tel. 58 551 88 77

filia2@mbp.sopot.pl

 

Filia nr 5 „Koc i książka”, ul. Kazimierza Wielkiego 14, tel 58 551 51 12

filia5@mbp.sopot.pl

 

Filia nr 6 im Ireny Suchorzewskiej, ul.23 Marca 77 c, tel. 58 551 48 81

filia6@mbp.sopot.pl

 

Filia nr 7 „Broadway”, ul Oskara Kolberga 9,  tel. 58 551 98 40

filia7@mbp.sopot.pl

 

Filia 8, ul. Mazowiecka 26, tel. 58 550 66 74

filia8@mbp.sopot.pl

 

 

 


Data publikacji: 02.02.2021 (11:39)Data aktualizacji: 02.02.2021 (11:39)
Osoba publikująca: Anita StachowiakOsoba modyfikująca: Anita Stachowiak
Autor: Anita Stachowiakliczba wejść: 92

Przejdź do góry strony