Organizacja

Dyrektor Ewa Lewandowska

tel. +48 609 680 756

ewa.lewandowska@mbp.sopot.pl

 Zastępca Dyrektora Marcin Wiktor

tel. +48 661 470 840

marcin.wiktor@mbp.sopot.pl


Promocja Paulina Stępien

tel. +48 661 267 645

promocja@mbp.sopot.pl


Sekretariat

tel. +48 609 060 697

mbp@mbp.sopot.pl


Księgowość

tel. +48 609 061 004

place@mbp.sopot

 


Dział Gromadzenia i Opracowania

tel. 58 550 08 92, 58 551 12 87 w. 25

zbiory@mbp.sopot.pl


Filie

Wypożyczalnia „Miniteka”, ul. Jakuba Goyki 1, tel. +48 519 720 620 

miniteka@mbp.sopot.pl 

 

Galeria Kultury Multimedialnej „Sopoteka”, ul. Kościuszki 14, tel. +48 500 663 485

sopoteka@mbp.sopot.pl

 

Filia "Literacka" ul. Kraszewskiego 26, tel. +48 519 391 596

literacka@mbp.sopot.pl

 

Filia „Koc i książka”, ul. Kazimierza Wielkiego 14, tel. 58 551-51-12 

kociksiazka@mbp.sopot.pl

 

Filia "Przylesie" im Ireny Suchorzewskiej, ul.23 Marca 77 c, tel. 58 551 48 81

przylesie@mbp.sopot.pl

 

Filia „Broadway”, ul Oskara Kolberga 9,  tel. 58 551 98 40

broadway@mbp.sopot.pl

 

Filia "Kamionka", ul. Mazowiecka 26, tel. +48 605 787 330

kamionka@mbp.sopot.pl

 

 

 


Data publikacji: 02.02.2021 (11:39)Data aktualizacji: 25.05.2022 (13:57)
Osoba publikująca: Anita StachowiakOsoba modyfikująca: Karolina Robakiewicz
Autor: Karolina Robakiewiczliczba wejść: 937
25 maj 2022 (13:57)Karolina Robakiewicz»Organizacja
01 lut 2022 (14:38)Karolina Robakiewicz»Organizacja
02 lut 2021 (11:39)Anita Stachowiak»Organizacja

Przejdź do góry strony